Gmail Alternatifi 6 Ücretsiz E-Posta Servisi

Gmail hizmeti son bir kaç yıldır özellikle kurumsal firmaların kullandığı bir iletişim aracı olup pek çok kişinin kullandığı bir servis olarak biliniyor. Gmail kullanmayan ve bu uygulamaya alternatif olarak kullanılabilecek tamamen ücretsiz olan pek çok iletişim aracı da üretici firmalar tarafından kişilerin hizmetine sunuluyor.

Yandex.Mail

Yandex arama motoru olarak kişilerin hayatlarına girmiş olan bir uygulama olmakla birlikte bir iletişim aracı olarak da kullanılabiliyor. Mobil uygulamaları, güçlü web erişimleri ve sınırsız depolama hizmetleri ile birlikte mail hizmetlerini de kullanıcıların bilgisine sunan Yandex firması Gmail uygulamasına bir alternatif olarak kullanılabilecek iletişim teknikleri arasında yer alıyor. Kullanışlı ve basit bir ara yüze sahip olan Yandex mail içerisinde sınırsız mail depolama alanı bulunuyor.

Outlook

Hotmail kullanıcılarının çok iyi bildiği ve daha sonrasında adını Outlook olarak değiştiren Microsoft firmasının iletişim aracı olarak kullanılan bu uygulama e-mail alımları ve gönderimleri için kullanıcılarına sınırsız bir alan sunuyor. Kullanışlı olan bir ara yüz üzerine kurulmuş olan Outlook uygulaması istenmeyen gönderilerin sınırlandırılabildiği bir seçeneği de kullanıcılara sunuyor.

zoho mail

Zoho Mail

Anlık mesajlaşabilme, IMAP ve POP erişimleri, çevrimiçi olan ofis paketlerinden yararlanabilme ve pek çok farklı alandaki hizmetleri ile birlikte Zoho mail uygulaması iletişim kanallarına yeni bir soluk getiriyor. Bu uygulama profesyonel kullanıcıları hedef alan ve tamamen kurumsal firmalar için üretilmiş olan bir iletişim kanalı olarak Gmail uygulamasına alternatif bir bakış açısı kazandırıyor.

Yahoo Mail

Uzun zamandır kişilerin hayatında var olan ve kuruluşu Gmail öncesine dayanan Yahoo mail uygulaması eskisi kadar bir kullanıcı kitlesine sahip olamasa da pek çok birey tarafından hala kullanılmaya devam ediliyor.

AIM Mail

AOL firması tarafından sunulan ve bedelsiz olarak kullanıma açılan e-mail servislerinden biri olan AIM mail uygulaması spam mesajları açısından gözle görülebilen bir rahatlık sağlıyor.

iCloud Mail

Apple cihazlarını kullanan kişiler için sunulan bu e-mail uygulaması IOS ve fonksiyonel web uygulamaları doğrultusunda Gmail hizmetine bir alternatif olarak yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir