2020 Yaz Dekorasyon Önerileri

İşte size yepyeni 2020 dekorasyon önerileri; bu sene parlak ve sakin renk kullanma seçenekleriniz var. Özellikle dingin ortamlar için indigo mavi, yeşil kullanırken, daha hareketli mekanlar için ateşli turuncu ve parlak tonlar ile mekanlar canlanabiliyor.

Ayrıca genel olarak 2020 yılında Modern stil olan counry tarz ana tema iken, bu dekorasyon trendine doğal taşlar, modern parçalar ve eskitme ahşaplar eşlik ediyor. Eskitme tarzı mobilyalarda kullanılan patinelerin etkisi ile dresuarlarınız ve konsollarınız farklı bir atmosfere bürünüyor. Evlerinde duvar kağıtlarını tercih edenler için döşemelerinizde ki çiçekler tarzında desenler, damasklar ve uyumlu uygulamalar gerçekten dekoratif bir ev döşemenize yardımcı oluyor. Koltuk ve kanepeleriniz origami hareketleri ve ekoseler ile artık neşeli bir hal alıyor. Özellikle oturma odalarında bu küçük varyanslar ile neşeli ve sıcak saatler sizi bekliyor.

Dinlenme köşeleriniz için farklı abajurlar, ahşaplar ile uyumlu modern çizgiler harika kombinasyonlu ortamlar oluşturuyor. Halılarınız sade ve alabildiğince tüylü. Karmaşık ortamlarınıza renkli geometrik desenler ile eşlik ederken, çiçek figürlü küçük paspaslar yatak odaları ve küçük alanları neşelendiriyor.

Pembe, turkuaz, lacivert ve turuncu renkleri ise tüm tekstil aksesuarlarına hakim olmuş durumda. Havlularınız, yatak örtüleriniz ve çarşaflarınız tüm gün size enerji vermek için eşlik edecekler. Perdelerimiz saten ve goblen kumaşlardan oluşan taba, haki ve krem renklerin hakim olduğu bir görüntü sunuyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir