Casper Yenilenmiş Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı! Karşınızda Casper Nirvana C350

Günümüzün en popüler teknoloji firmalarından biri olan Casper, düzenlediği etkinlik kapsamında yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı. Casper Nirvana C350 ismi verilen yeni cihaz, performansıyla göz dolduruyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Nirvana C350 hem gündelik hayatta hem de ofis ortamında sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Yalnızca 1,3 kg ağırlığında olan cihaz, kullanıcıların karşısına Windows 10 işletim sistemi ile gelmeye hazırlanıyor. Peki, Casper firması tarafından tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayarın özellikleri neler?

Casper Nirvana C350 Özellikleri

Birçok farklı alanda kullanılabilen ve üstün performansıyla göz dolduran yeni dizüstü bilgisayar Casper Nirvana C350 özellikleri ile dikkat çekiyor. TN ekran teknolojisine sahip olan yeni bilgisayar da aynı zamanda SSD kullanılıyor. Peki, Nirvana C350 isimli bilgisayarın diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

Casper firması tarafından yapılan resmi açıklamaya göre cihazın ekran boyutu 14 inç olarak duyuruldu. Full HD Plus çözünürlüğe sahip olan bilgisayar da ayrıca TN panel teknolojisi kullanılıyor.

Cihaz içerisinde kullanılan TN panel teknolojisi sayesinde kullanıcılar, düşük gecikme süresiyle oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor. TN ekran paneli her ne kadar oyun severler tarafından tercih edilse de dar görüntü acısı nedeniyle iş dünyasında da sıklıkla kullanılmaktadır. Söz konusu panel sayesinde kullanıcılar, merak gözlerden kaçınarak işlerini kolaylıkla yapabilmektedir.

Diğer Özellikler

Intel Core İ3 isimli işlemciyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan cihaz da 4 GB Ram bulunuyor. 4 GB Ram kapasitesinin yanı sıra 120 GB SSD modeline sahip olan yeni dizüstü bilgisayarda, ayrıca Intel UHD Graphics 600 isimli ekran kartı yer alıyor.

Windows 10 İşletim sistemiyle piyasaya çıkmaya hazırlanan cihaz içerisinde ayrıca makas klavye teknolojisi kullanılıyor. Söz konusu kullanılan teknoloji sayesinde kullanıcılar, geceleri son derece sessiz bir ortamda çalışabiliyor. Ergonomik bir yapıya sahip olan bilgisayarın ağırlığı ise sadece 1.3 Kg.

Casper Nirvana C350 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yenilenmiş yapısıyla piyasaya çıkan yeni dizüstü bilgisayar Casper Nirvana C350 fiyatı ile dikkat çekiyor. 2500 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunulan yeni bilgisayarın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Tekno Okur

TeknoOkur.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknookur.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir