En İyi Android Oyunları

Legend Online Classic Nasıl Oynanır?

Biraz sonra indirmeyi düşündüğünüz bu oyun gerçekten bu zamana kadar gelmiş geçmiş oyunların içerisinde güzel diyebileceğiniz sayılı oyunlardan bir tanesi diyebiliriz. Legend Online Classic nasıl oynanır sorusunun cevabı ise; Oyunda kutsal olan ruhların yaratmış olduğu olağanüstü kılıç normal olarak bilinen bir kutsal savaş silahıdır ve engellenemez. Bu güç nedeniyle ruhlar tarafından 7 farklı bölgeye dağıtılmış 7 farklı bölük parçaya ayrılmıştır ve evrenin her tarafına dağıtılmıştır. Oyunda sizler kendi karakterinizi yaratırken bu hikayenin içerisinde gelişen ve gelişmekte olan olaylara tanıklık etmektesiniz ve bu maceraya istediğiniz taktirde katılabilirsiniz. Görsel yönden ilgi çekici ve grafik özellikleri ile de oynamaya değer bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Spirit Lords Nasıl Oynanır?

Spirit Awards oyununda sizleri fantastik bir dünya beklemektedir. Oyuna başlamak için ilk olarak yönetmek istediğini kahramanı seçmeniz gerekmektedir, sonrasında ise oyunun hikayesi sizin kahramanımızın ruhlar tarafından uyarılması ile başlamaktadır. Ruhların kahramanı uyarması ile birlikte tehlike altında olduğu haber vermektedirler. İşte bu aşamada kahraman ile beraber yolculuk başlamaktadır. Oyunda istediğiniz takdirde yakın mesafe de çok etkili olabilen çok güzel silahlar yer almaktadır. Sizler Usta bir Barbar ve aynı zamanda büyük düşmanlar ile mücadele etmeniz gerekmektedir. Sizin kahramanınız kendine has olan yeteneklerle donatılmış bir kahramandır. Görevleri tamamlıyor ve kahramanları bir sonraki seviyede biraz daha geliştirebiliyorsunuz, aynı zamanda saldırı gücünü ve defans gücünü arttıran biliyorsunuz. Oyunda yer alan görsel efektler gerçekten çok etkili ve gayet canlı görülmektedir.

Multicraft: Pocket Edition Nasıl Oynanır?

Spirit Lord oyununda karakterinizin yaşamış olduğu alemde bir anda uyarılması ile beraber tehlike altında olduğunu ve bulunmuş olduğu toprakları kurtarması gerektiği haberi veriliyor ve bu yazıdan sonra karakterinizin bir anda harekete geçmesi gerekmektedir. İsterseniz oyuna başlarken değişik karakterlerde seçme şansımız vardır. Oyunda size rakip olan büyücü ve barbar gibi gerçekten çok güçlü düşmanlarla savaşacaksınız. Aynı zamanda oyunda kullanılmak üzere Balta ya da Balyoz gibi malzemelerle düşmana saldırabilirsiniz. Oyun içerisinde kahraman ve diğer kahramanların çok sayıda yeteneği yer almaktadır. Sizler bu efekleri kullanabilir seviye atladığını takdirde geliştirme ve değiştirme şansına da sahip olabilirsiniz.

Build Craft Oyunu Nasıl Oynanır?

Sizler de yaratıcılığını konuşturmak aynı zamanda kendi fantastik dünyanızda başka karakterle oluşturmak istiyorsanız bu oyunu keyif içerisinde oynayabilirsiniz. Sizlere bu oyunda bir kahraman verilmekte ve bu kahramanı yönetmeniz istemektedir. Kahramanımızı hayatta tutabilmenin gerekmektedir, kahramanınız acıktığı takdirde onun aclığını geçirecek besinler elde etmeniz gerekmektedir. İsterseniz bir diğer etkinlik olan çiftlik işi ile de ulaşabilirsiniz. Oyunda size düşman olarak zombiler ya da örümcekler gibi tehlikeli yaratıklar da yer almaktadır. Bunlardan kendinizi korunmak için silahlanmalı gerekmektedir. Silah kullanarak bu tehlikeli düşmanlardan kurtulabilirsiniz. Build Craft oyunu aynı zamanda bir sığınak da inşa etmemiz gerekmektedir. Bunun için ise bu dünyada maden toplamanız gerekmektedir. Oyunda ilerledikçe düşmanlarınızın da gücü artmaktadır, ileri seviyelerde yırtıcı hayvanlar ve vampirler de size karşı savaşmaktadır.

Clash for Dawn Nasıl Oynanır?

Günümüzün gözde oyunlarından bir tanesi olan bir rol yapma oyunu olan bu oyun sayesinde sizlerde aradığınız heyecanı bulabilirsiniz. Tek başınıza zorlu şartlar altında düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışmamız gerekmektedir. Aynı zamanda bu oyunda bir kahramanın hayatı anlatılmaktadır. Sizlerin bu kahramanı hayatta kalabilmesi için çaba göstermeniz gerekmektedir. Zor şartlar altında kahramanımızı koruyabilmek için önlemler almanız, kahramanınızın kalacak bir sığınak inşa etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda oyunda sizlere düşman olan çeşitli yırtıcı yaratıklar ve eşkıyalar da size saldırmaya çalışmaktadır. Bu nedenle kahramanımıza bir sığınak inşa etmeniz gerekmektedir. Clash for Dawn Oyununda kullanabileceğiniz ruhlar ve silahlar yardımıyla düşmanlarınıza karşı savaş açabilirsiniz.

Rüyaların Efendisi Nasıl Oynanır?

Bu oyunda sizleri çok farklı bir dünya çok fantastik bir ortam beklemektedir. Rüyaların Efendisi Oyunu Dünyanın kaderini değiştirmek sizin ve kahramanınızın elindedir. Oyunun hikayesinin kısa bir şekilde anlatacak olursak, yüzyıllar boyunca devam eden barışın bozulması nedeniyle kahramanlar arasındaki düşmanlık baş göstermiştir ve düşmanlarını dünyayı istila edebilmek için sizlere ölülerin ruhlarıyla ışınlanarak şehrimize gelerek saldırmaya çalışmaktadır. Sizlerde bu saldırıya karşı cevap vermelisiniz ve düşmanlara karşı durmanız gerekmektedir. Gerçeğe yakın bir savaş oyunu olan bu oyun sayesinde sizden herhangi bir kahramanı seçerek bu kahramana büyük silah ve zırh ilave ederek düşmanlara karşı dünyayı savunmanız gerekmektedir. Seviye atladıkça kahramanı geliştirebilir aynı zamanda daha gelişmiş silahlar ve daha gelişmiş zırhlar ile kahramanınız da oluşturabilirsiniz.

Truck Simulatir: Big City Nasıl Oynanır?

Rüyaların Efendisi oyununda gelişmiş görsel grafikler ve aksiyon gerçekten aşırı derecede boldur, çok gelişmiş bir aksiyon oyunu olan Rüyaların Efendisi oyunu sizlerin savaşmasını sağlamaktan ve dünya barışının sağlamanızı istemektedir. Sizlerin kahramanı olan Lord sayesinde sizlerde düşmanlarınıza karşı bir savaşa girmeniz gerekmektedir. Temel amacını ise dünyanın kurtarılmasını sağlamak olacaktır. Düşmanlara karşı sizlerden dünyayı savunmanız istenmektedir. Sizin kahramanınız olan karakter uzun bir süre tutsak bir halde tutulması nedeniyle kahramanımızı kurtarmanın daha sonra ise düşmanları savaş açmanız gerekmektedir. Oyun 3D bir ortamda geçmektedir. Bu yüzden sizleri tatmin edeceğini düşünmekteyiz. Heyecanını ve aksiyonun bol olduğu oyun sayesinde sizlere de aradığınızı bu oyunda bulabilirsiniz

Crazy Love Story Nasıl Oynanır?

Oyuna ilk başladığınız zaman ilk olarak dikkatinizi çekecek şeyin görsel efektler ve görsel grafikler olacağınızı söylememiz gerekmektedir. Gerçekten oyunda son derece gelişmiş grafikler ve görsel ön planda sizlerin oyun oynamasına sunulmuştur. Bu grafikler sayesinde sizlerinde oyuna karşı dikkatiniz artacaktır bu zamana kadar oynayan kişilerin aradığı bir oyun olduğunu söylemeniz gerekmektedir. oyunda çok farklı yer alan kamyon modellerinden bir tanesini seçmeniz daha sonra harita aracılığı ile bu kamyonla gitmeniz gereken yerin gösterilmekte ve sizlerin buraya gitmeniz gerekmektedir. Gerçekçi fizik motoru sayesinde gerçekten sizin de dikkatinizi çekeceğini düşünmekteyiz. Fizik motoru ile beraber gerçek bir kamyon ya da TIR sürüyormuş gibi bir his sizler de uyandırıyor olacağına eminiz.

Farm Fantasy Nasıl Oynanır?

Bu Android oyunun amacı sizlerden iki çiftin evlenmesini sağlamanız istenmektedir. Aşk ve sevgi temalı bir oyun olan bu oyun sayesinde sizler 2 kahramanı evlendirmeniz gerekmektedir. Oyunun bir tarafında evlenme teklifi etmeye çalışan erkek diğer tarafında da müstakbel eşi bulunmaktadır. Sizlerin erkek tarafına evlenme teklifi için hazırlıklar yapmanız gerekmektedir, kız tarafı içinde her şeyin yolunda gitmesi gerekmektedir. Evlenme teklifi yapacak olan erkeğin temiz giysiler, güzel kıyafetler, yüzükler kısacası bütün aksesuarlı sizin seçmenizi istenmektedir. Sizlerde kızın ilgisini çekebilmek için erkeğe güzel bir şekilde giydirmeniz gerekmektedir. Evlilik hazırlıkları devam ederken iki çiftin maalesef başları dertten kurtulmamaktadır. Yağmur yağmakta ve kızın makyajı akmaktadır, erkek tarafının ise arabası bozulmaktadır. Sizlerin bu kötü şartlar altında iki çiftli evlendirmeniz gerekmektedir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir